• Jaunums: piesakies treniņiem dienas grupās!
  Jaunums: piesakies treniņiem dienas grupās!
  Jau mēnesi Pludmales Sporta centrā „Brazīlija” aktīvus treniņus aizvada „Mārtiņa Pļaviņa SK” audzēkņi, kuri trenējas Pļaviņa un viņa trenera Aigara Birzuļa vadībā. Šobrīd klubs piedāvā treniņus arī dienas grupās.
 • Vēl ir iespēja pieteikties treniņu grupās "Mārtiņa Pļaviņa SK"
  Vēl ir iespēja pieteikties treniņu grupās "Mārtiņa Pļaviņa SK"
  Kopš septembra sākuma pludmales sporta centrā „Brazīlija” aktīvi darbu uzsākuši „Mārtiņa Pļaviņa SK” treneri Aigars Birzulis un Mārtiņš Pļaviņš. Lai gan lielākā daļa treniņu grupu jau ir aizpildītas, vēl dažas vietas trenēties gribētājiem ir.
 • Treniņi "Mārtiņa Pļaviņa Sporta klubā" sāksies 6. septembrī
  Treniņi "Mārtiņa Pļaviņa Sporta klubā" sāksies 6. septembrī
  „Mārtiņa Pļaviņa Sporta klubs” vēlas pavēstīt, ka līdz ar kluba pārstāvju dalību Austrumeiropas Zonālās asociācijas finālposmā (Maskavā) darbs treniņu grupās amatieriem tiks uzsākts 6. septembrī, kad plānots aizvadīt spēļu treniņus, lai kluba treneri varētu noteikt katra konkrētā spēlētāja meistarības līmeni, vēlāk sadalot sportistus pa treniņu grupu līmeņiem.
 • "Mārtiņa Pļaviņa SK" aicina pieteikties trenēties un spēlēt gribētājus
  "Mārtiņa Pļaviņa SK" aicina pieteikties trenēties un spēlēt gribētājus
  „Mārtiņa Pļaviņa Sporta klubs” uzsāk pludmales volejbola trenēties un spēlēt gribētāju uzņemšanu treniņu grupās. Treniņus plānots uzsākt 1. septembrī pludmales sporta centrā „Brazīlija” (Jūrkalnes ielā 100).
 • Noslēgusies pirmā "Beach Box" kausa izcīņa
  Noslēgusies pirmā "Beach Box" kausa izcīņa
  Sestdien un svētdien jaunatvērtajā pludmales volejbola hallē „Beach Box” risinājās „Beach Box” kausa izcīņas sacensība kā vīru tā dāmu duetiem. Sestdien vīriešu konkurencē uzvaru svinēja Klāvs Zaļkalns un Jānis Graudiņš, bet dāmu konkurencē svētdien triumfēja Liene Bankava un Līva Rumpe.
 • "Beach Box kauss" jau šajā nedēļas nogalē
  "Beach Box kauss" jau šajā nedēļas nogalē(3)
  Sadarbojoties Mārtiņa Pļaviņa Sporta klubam, Rīgas domei un pludmales volejbola centram „Beach Box”, sestdien un svētdien pavisam nesen atklātajā pludmales volejbola centrā (Brīvības gatve 197 B) risināsies „Beach Box kausa izcīņas” kā vīriem tā dāmām.
 • Pļaviņa un Birzuļa pirmā "Meistarklase" veiksmīgi noslēgusies
  Pļaviņa un Birzuļa pirmā "Meistarklase" veiksmīgi noslēgusies
  Latvijas Volejbola federācija (LVF) sadarbībā ar „Mārtiņa Pļaviņa Sporta klubu” un Pludmales sporta centru „Brazīlija” piektdien, 11. janvārī organizēja „Pludmales volejbola meistarklasi”, kuras ietvaros Rīgas skolu bērniem bija iespēja aizvadīt kopīgu treniņu ar Londonas olimpisko spēļu bronzas medaļnieku Mārtiņu Pļaviņu, kā arī viņa treneri Aigaru Birzuli.
 • "Brazīlijā" risināsies pirmā Pļaviņa "Pludmales volejbola meistarklase"
  "Brazīlijā" risināsies pirmā Pļaviņa "Pludmales volejbola meistarklase"
  Latvijas Volejbola federācija (LVF) sadarbībā ar „Mārtiņa Pļaviņa Sporta klubu” un Pludmales sporta centru „Brazīlija” piektdien, 11. janvārī organizē „Pludmales volejbola meistarklasi”, kuras ietvaros Rīgas skolu bērniem būs iespēja aizvadīt kopīgu treniņu ar Londonas olimpisko spēļu bronzas medaļnieku Mārtiņu Pļaviņu, kā arī viņa treneri Aigaru Birzuli.

Jautā mums

Mēs šobrīd

 

...esam Polijā, kur norisinās FIVB "Grand Slam" posms, bet jau jaunnedēļ mums starts Kontinentālā kausa finālā. Cīnīsimies par Rio olimpisko spēļu ceļazīmi.

 

Mūsu atbalstītāji