Pļaviņš un Regža Šveicē apstājas 1/16 finālā

Pļaviņš un Regža Šveicē apstājas 1/16 finālā

Mārtiņš Pļaviņš
Foto: FIVB

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža bez variantiem zaudējuši Gštādē (Šveicē) notiekošā FIVB Pasaules kausa ''Major'' sērijas posma pirmajā izslēgšanas turnīra kārtā.

Mārtiņš un Haralds, kuri jau zaudējuši pilnīgi jebkādas cerības kvalificēties Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, grupu turnīrā Šveicē izcīnīja divas uzvaras trīs mačos, kas ļāva ieņemt otro vietu grupā, kas gan neatbrīvo no spēlēšanas izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā.

Arī pretinieki šajā spēlē nebija tie pateicīgākie - itālieši Alekss Ranjēri un Adrians Karambula. Mača pirmajā setā rezultāts lielāko seta daļu attīstījās diezgan līdzīgi, tomēr kopumā stabilāku un drošāku sniegumu demonstrēja pretinieki, kuri arī izcīnīja pirmo nogriezni (16:21).

Otrais sets jau bija pagalam neveiksmīgs mūsu komandai. Principā laukumā bija pāris labi brīži, bet kopumā demonstrētā spēle bija krietni zem savu spēju robežām, tādējādi arī ne uz ko cerēt šajā spēlē nebija iespējams - bezcerīgs 11:21, un turnīrs noslēdzies.

Tādējādi Gštādē palicis vairs tikai viens Latvijas duets - Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuriem pulksten 13:45 pēc Latvijas laika astotdaļfināla spēle pret Brauveru un Mēvsenu.

Izmantotie resursi:
Fédération Internationale de Volleyball - FIVB

  +1 [+] [-]

, 2016-07-09 11:52, pirms pusgada
Regža fantastisks bija Tik vārgu pilnīgi visos elementos vēl nebija nācies redzēt, itāļi vienkārši smējās jau

  -1 [+] [-]

, 2016-07-09 12:11, pirms pusgada
Pretī drusku meistarīgāks (garāks) bloķētājs un šim pārim nekādu izredžu...un izskatās,ka salūzt ātri psiholoģiski, kā drusku spēle neaiziet(tas vairāk par Regžu)...

     [+] [-]

, 2016-07-09 12:20, pirms pusgada
Nu P/R kaut izgāja no kvalifikācijas un grupas ! Ar ITA vienkārši nebija viņu diena, bet kopumā ne slikti aizvadīts turnīrs puišiem.

     [+] [-]

, 2016-07-10 08:48, pirms pusgada
video
Plavins/Regza LAT [21]-Sørum/Eithun NOR -GSTAAD MAJOR-2016.07.08

https://www.youtube.com/watch?v=sWc...

Tev jābūt autorizētam,


Jautā mums

Mēs šobrīd

 

...esam Polijā, kur norisinās FIVB "Grand Slam" posms, bet jau jaunnedēļ mums starts Kontinentālā kausa finālā. Cīnīsimies par Rio olimpisko spēļu ceļazīmi.

 

Mūsu atbalstītāji